ТЗОВ "Камаз-Транс-Сервіс". Інструкція для користувачів

Назад

WEB сайт створений для допомоги спеціалістам в пошуку запчастин до грузових автомобілів та їх аналогів.

Пошук можна вести по назві - тоді вводиться для пошуку слово/слова із назви або код. Система знайде та покаже все, що зівпадає з введеним.
Можна переключити на пошук по коду - тоді достатньо ввести початкові символи в позначенні запчастини - і система виведе все, де такі символи зустрічаються.
При вводі точного (повного) коду йде пошук на зівпадіння. Це вигідно для пошуку аналогів товарів: скопіювавши потрібний код із таблиці (виділити та Ctrl-C), що отримали при попередньому пошуку - вертаємось через "новий пошук" назад та вводимо (Ctrl-V) запам'ятований код в вікно пошуку по коду.
Коли знайдена тільки 1 позиція - система намагається знайти аналоги. Якщо такі будуть знайдені - відобразиться табличка (під основною) з аналогами.

Нажимаючи на кнопку "Замовити" - сворюється список зомовленого товару із вказаною Вами кількістю. Подивитись та відправити цей список менеджерам можна, зайшовши в свою "Корзину", що над таблицею з інформацією про результати пошуку.

В вікні установки умов відбору запчастин присутній "Чат", за яким слідкують менеджери.

При замовленні товару - обов'язково пишіть як з Вами зв'язатись (телефон, E-Mail). Інакше менеджери отримують інформацію, але куди - кому повідомляти, з ким зв'язуватись - залишається невідомо.
Якщо Ви зареєстрований клієнт - то це впливає тільки на ціну - вона представлена Вам з оговореною знижкою.

Коли щось не зрозуміло стосовно використання сайту - пишіть автору: кнопка "Зворотній зв'язок" в вікні встановлення умов відбору, або E-Mail що внизу кожної форми.

Назад

Автор - Бондарина В.І. (С) 2008-2021, E-Mail:
Сайт на 100% виготовлений із повторно перероблених та очищених пікселів.
Сьогодні (день/час) 22-10-2021 18:03:27